O nas

ONAS2

Kim jesteśmy

SAXON.pl jest grupą firm wyspecjalizowanych w zarządzaniu 20 % obszarem zagadnień biznesowych, wpływających na 80 % zysków. Grupę powołał w 2001 roku Tomasz Danik,
a w jej skład wchodzą firmy, które obecne są na rynku od początku lat ’90. W swoich szeregach skupiamy specjalistów o unikalnych referencjach i doświadczeniu, popartym wynikami. Wywodzimy się z największych międzynarodowych korporacji działających w branżach: bankowość, telekomunikacja, ubezpieczenia, konsulting.

Zespół/kadra kierownicza

Tomasz Danik
Inicjator projektu Grupa SAXON.pl, właściciel SAXON MANAGEMENT, do 2020 Prezes Zarządu i udziałowiec SAXON Consulting Sp. z o.o. . Zadania: kierowanie zespołem, budowa i realizacja oferty. Specjalizacja: inżynieria finansowa, strategia, zarządzanie, marketing.

linked icon goldenline icon

Więcej info

Jarosław Szymczak
Do 2020 roku udziałowiec SAXON Consulting Sp. z o.o. Do końca 2018 roku aktywnie uczestniczący w rozwoju Grupy SAXON.pl. Zadania: koordynacja obsługi projektów. Specjalizacja: logistyka, administracja, mediacje, koordynacja wydarzeń, sprzedaż.

Więcej info

Jacek Waglowski
Dyrektor Ds. Planowania Strategicznego. Zadania: koordynacja realizacji projektów, Specjalizacja: planowanie businessowe, strategia, dofinasowanie ze środków UE.

Więcej info

Dorota Kurowska
Kierownik Biura. Zadania: administracja biura i kierowanie sekretariatem, koordynacja projektu WIRTUALNE BIURA W GRUPIE SAXON.pl. Specjalizacja: administracja, rozliczanie projektow, dokumentacja, gromadzenie i przetwarzanie danych.

Więcej info

Struktura grupy saxon.pl